Yaşam

POMELLATO’NUN PARLAYAN YILDIZLARI

Tüm dünyanın yakından takip ettiği 76. Cannes Film Festivali, kırmızı halı görünümleriyle yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Etkinlikte yıldızların göz alıcı stillerine göz kamaştıran Pomellato takıları eşlik etti.

Alessandra AmbrosioGrace Elizabeth

Alessandra Ambrosio, 76. Cannes Film Festivali’nde Pomellato takı seçkileriyle göz doldurdu. Yıldız, Temmuz ayında tanıtılacak olan 2023 High Jewelry koleksiyonunun bir modülü olan 128 pırlanta spinel ve 330 pırlantadan oluşan el yapımı “Skyline” kolyesiyle kırmızı halıda büyüleyici bir adım attı. Ambrosio’nun bir diğer görünümüne ise “The Catene Collection” tasarımları eşlik etti. Grace Elizabeth ise “The High Jewelry Collection” tasarımlarından göz alıcı mavi bir takımla parladı.

Sara Sampaio, Gabrielle Caunesil, Margherita Buy, Cindy Bruna

Sara Sampaio’nun canlı turuncu elbisesine “The Iconica Collection” takıları eşlik etti. Gabrielle Caunesil, Pozzoli’nin pembe tarzını “The Catene Collection” takılarıyla tamamlıyor; ünlü İtalyan aktris Margherita Buy, “The Nudo Collection” serisinden kolye ve küpelerle karşımıza çıktı. Cindy Bruna gri erkeksi grubu “The Sabbia Collection”ı tamamladı.

Louise BourgoinYao ChenValentina Romani

Ünlü yıldız Louise Bourgoin, “The Sabbia Collection” ve “The Iconica Collection” tasarımlarıyla Cannes kırmızı halısında boy gösterdi. Aktris Yao Chen, “The High Jewelry Koleksiyonu” tasarımlarını tercih ediyor; İtalyan aktris Valentina Romani, “The Catene Collection” serisinden takıları sergiledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu